Katechizmus

MIESTNOSŤ „B“

Zodpovedná za miestnosť  Lenka Urdová a Lucia Kühnelová

 

Katechéza detí na Prvé sv. prijímanie (Erste Comunion) – Prípravu vedie Lenka Urdová a Lucia Kühnelová, asisitecia- Lucia Halášiová.

Termíny: (Časovotémetický plán stretiek prvoprijímajúcich 2018/19)

V čase od 10:40-11:40.

Aug. 26.08. Úvodné stretnutie + Strom života; Krst + život s Ježišom ( život Ježiša )
Sept. 2.09.  Einsiedeln
9.09. Detská omša 11:30
16.09.  Sv. omša I.
23.09.
30.09. Sv. omša II.
Okt. 7.10.
14.10. Detská omša 11:30  Prázdniny
21.10. Hriech + Zákon lásky + Desatoro  Prázdniny
28.10. 1. prikazanie
Nov. 4.11. 2. prikazanie
11.11. Detská omša 11:30
18.11. 3. prikazanie
25.11. 4. prikazanie
Dec. 2.12. 5. prikazanie
9.12.  Detská omša 11:30
16.12.  Opakovanie Alebo Jasličková pobožnosť
23.12. Vianoce   Prázdniny
30.12.   Prázdniny
Jan. 6.01. Traja Králi
13.01.  Detská omša 11:30
20.01. 8. prikazanie
27.01. 6. a 9. prikazanie
Febr. 3.02. 7.a 10. prikazanie
10.02.  Detská omša? 11:30?                              Prázdniny  Prázdniny
17.02. Prázdniny  Prázdniny
24.02. OPAKOVANIE
Marec 3.03. Spoveď I.
10.03.  Detská omša 11:30
17.03. Spoveď II.
24.03.
31.03.  Ježiš zomrel za naše hriechy
Apríl 7.04. Pripomenutie Poslednej večere
14.04.  Detská omša 11:30
21.04.  Veľká Noc Prázdniny
28.04. Prázdniny Prázdniny
Máj 5.05. OPAKOVANIE Prázdniny
12.05.  Mariastein
19.05.  Detská omša 11:30
26.05. OPAKOVANIE + Nácvik liturgie 1 SP
2.06.  Detská omša 11:30
9.06.
Jún 15.06. Spovede detí a rodičov
16.06. Prvé sväté prijímanie
 .

 .

MIESTNOSŤ „C”

Zodpovedná za miestnosť Júlia Macejko.

Katechéza mládeže ku sviatosti birmovania – Birmovanecké stretko – Prípravu vedie Júlia a Anna Macejko.

Termíny: (Časovotémetický plán stretiek birmovancov 2018/19)

V čase od 10:40-11:40.

 

Aug. 26.08. Príprava na birmovku
Sept. 2.09.  Einsiedeln
9.09.  Detská omša Príprava na birmovku
16.09.
23.09.
30.09.
Okt. 7.10.  Prázdniny
14.10.  Detská omša Príprava na birmovku ?  Prázdniny
21.10.  Prázdniny
28.10.
Nov. 4.11.
11.11.  Detská omša Príprava na birmovku
18.11.
25.11.
Dec. 2.12.
9.12.  Detská omša Príprava na birmovku
16.12.
23.12. Vianoce   Prázdniny
30.12. Prázdniny   Prázdniny
Jan. 6.01. Traja Králi  Prázdniny
13.01.  Detská omša Príprava na birmovku
20.01.
27.01.
Febr. 3.02.
10.02.  Detská omša Príprava na birmovku                            Prázdniny
17.02. Prázdniny  Prázdniny
24.02. Prázdniny  Prázdniny
Marec 3.03.
10.03.  Detská omša Príprava na birmovku
17.03.
24.03.
31.03.
Apríl 7.04.
14.04.  Detská omša Príprava na birmovku
21.04. Veľká Noc Prázdniny
28.04. Prázdniny Prázdniny
Máj 5.05. Prázdniny Prázdniny
12.05.  Mariastein
19.05.  Detská omša Príprava na birmovku
26.05.
2.06.  Detská omša Príprava na birmovku
9.06. 10.06 Turíce (rodinný víkend)
Jún 15.06.
16.06.

 Na rok 2018/19: Registrácia už bola ukončená 29. júna 2018.

 

 

 

 

Katechéza Dostelých (Krst a Birmovka pre dospelých), zodpovedný Andrej Kubrický a Anton Šimčík.

Termíny 2018/19 :

 

AUGUST 2018 – skrutíniá pre novokrstencov v Einsiedelne

*
SEPTEMBER
9.9. po sv. omši (9:30) v Raum C v Pfarreizentrum Liebfrauen
 
OKTÓBER
7.10. po sv. omši (9:30) v Raum C v Pfarreizentrum Liebfrauen
 
NOVEMBER
11.11. po sv. omši (9:30) v Raum C v Pfarreizentrum Liebfrauen
 
DECEMBER
9.12. po sv. omši (9:30) v Raum C v Pfarreizentrum Liebfrauen

*